Ljusstakar silver Olof Robert Lundgren Åbo

637023

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, senempire, dekor med eklöv, lösa ljusmanchetter, stämplade Olof Robert Lundgren, Åbo 1854, höjd 22 cm

Mindre skador och bristningar

Silver, Belysning

Budhistorik (7 bud)
4841679
3 400
4837956
4828730
2 600
4825556
2 400
4822528

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.