Bordslampor

637132

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets slut, alabaster, höjd ca 61 cm

Smärre slitage, funktionen garanteras ej

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Bordslampor

Budhistorik (3 bud)

4845180
4845171
750
4845170
500

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.