Ytterfoder Arthur Percy

636063

ARTHUR PERCY, ytterfoder, 6 st., med dekor i relief av pågågel, Gefle, höjd ca 16 cm

Proveniens: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

krackeleringar

Keramik/Porslin

Makadamgatan 11, Helsingborg

Ytterfoder Arthur Percy

Budhistorik (4 bud)

4898514
4883124
900
4882807
4882452

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.