Gustav Rosengren oljemålning

636198

GUSTAV ROSENGREN (1893-1963): "Badplatsen Smögen 1947", signerad Gust Rosengren, olja på pannå, ca 40x51 cm

Proveniens: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

Gustav Rosengren oljemålning

Budhistorik (18 bud)
4898550
2 400
4898667
4898550
1 700
4898666
1 600
4898550

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.