Terriner Musselmalet Royal Copenhagen

636203

ROYAL COPENHAGEN, "Musselmalet", terriner med lock, 2 st., modellnummer 622, höjd 17, längd 26 cm

Proveniens: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

andra sortering, nagg

Keramik/Porslin

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (16 bud)
4898864
2 400
4898797
4898773
4898784
4898773
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.