Royal Copenhagen Assietter "Musselmalet"

637861

KUNGLIG DANSK, "Musselmalet", 16 assietter: 7 st (modell 575) diam 16 cm, 9 st (modell 181) diam 15,5 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

andra sortering, nagg

Keramik/Porslin

Makadamgatan 11, Helsingborg

Royal Copenhagen Assietter

Budhistorik (18 bud)
4892673
4891855
4890768
4891854
950
4890768
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.