Samling leksaker

638681

LEKSAKER, från 1900-talets första hälft, "Autobridge Playing Board" i originalask, 2 st "Escalado" hästkapplöpning med bana i originalaskar

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

slitage, delar kan saknas

Leksaker

Makadamgatan 11, Helsingborg

Samling leksaker

Budhistorik

2019-05-15 kl 20:58
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.