Olle Bonniér litografier

638825

OLLE BONNIÉR (1925-2016): (2) Kompositioner litografier, signerade Bonnier samt daterade -57 resp. 1958, numrerade samt med dedikation, yttermått ca 46x56 cm resp 57x54 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

Makadamgatan 11, Helsingborg

Olle Bonniér litografier

Budhistorik (2 bud)

4891875
4882320

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.