Ljuskrona barockstil

639267

LJUSKRONA, barockstil, omkring 1900-talets mitt, 6 ljusarmar, stomme i mässing, elektrifierad, total höjd ca 85, diameter 55 cm

Smärre slitage, enstaka prismor saknas

Belysning, Ljuskronor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Ljuskrona barockstil

Budhistorik (8 bud)
4898438
4898437
1 800
4896496
650
4896495
600
4896494
550

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.