Lars Ramstedt oljemålning

641270

OIDENTIFERAD KONSTNÄR: Motiv av gatuscen, monogramsignerad, olja på duk, ca 135x135 cm

Smärre slitage

Rum 4

Lars Ramstedt oljemålning

Budhistorik (8 bud)
4898967
4898700
2 800
4891132
2 600
4891128
2 400
4883882

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.