Nattduksbord 1900-talets första hälft

642063

NATTDUKSBORD, 1900-talets första hälft, med stenskiva, fanérat i björk, dekor av intarsia, beslag i mässing, höjd ca 76, 40x40 cm

Skivan med fläckar o smärre nagg

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Budhistorik (33 bud)
4898781
3 400
4898771
3 200
4898763
4898768
2 800
4898763
2 600

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.