Albert Contreras akrylmålning

642229

ALBERT CONTRERAS (1933-2017): "No 37", signerad samt daterad 1968 tergo, akryl på duk, ca 45x45 cm

Fack 30

Albert Contreras akrylmålning

Budhistorik (1 bud)

4882437
2019-05-08 20:01:12

2019-05-15 kl 20:04
Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.