Carl Otto Hultén litografi

642280

CARL OTTO HULTÉN (1916-2015): Komposition med växter och djur, signerad samt numrerad 13/90, litografi, ca 59x77 cm

Rum 4

Carl Otto Hultén litografi
Budhistorik (17 bud)
4898772
4898455
4896358
4898453
950
4896358
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.