Ulrica Hydman Vallien

642617

ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): "Adam o Eva", grafikmapp innehållandes 2 st färglitografier, utgiven 1995, "Adam och Eva Dåtid", samt. "Eva och Adam Nutid", signerade Ulrica HV, HC VI / XXV, bildmått ca 55x40 cm,

Visas på begäran

Ulrica Hydman Vallien

Budhistorik (9 bud)
4899026
1 300
4899010
4899002
4898970
700
4898966
650

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.