Bordslampor

643119

BORDSLAMPOR, 1 par, EWE, 1900-talets andra hälft, mässing samt glasinsats, total höjd ca 54 cm

liten skada på skärm, mindre slitage

Belysning, Bordslampor

Geijersgatan 14, Göteborg

Bordslampor

Budhistorik

2019-05-21 kl 16:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.