Fat med dekor av en kräfta

643365

FAT, delvis glaserat stengods, med dekor av en kräfta, monogramsignerad ''OSR'', diameter ca 49 cm

Smärre slitage

Belysning, Taklampor

Monter 20

Fat med dekor av en kräfta

Budhistorik (4 bud)

4904362
450
4889042
4887561
4887411

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.