Ferán Garcia Sevilla

643455

FERRÁN GARCIA SEVILLA (Spanien, född 1949): Sin título, signerad och daterad Garcia 84, blandteknik, ca 99x69 cm

Konst, Modernt måleri, Diverse

Ferán Garcia Sevilla

Budhistorik (6 bud)
4898882
6 200
4898862
5 400
4886067
5 200
4884168
1 300
4883849
900

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.