Lokomobil 1900-talets början

643565

LOKOMOBIL, 1900-talets början, liggande panna med friliggande dubbelverkande cylinder, urkopplingsbar framdrift, ställbara framhjul med ratt, höjd ca 35, längd 56 cm

Lagningar, brännare saknas, ej funktionstestad, slitage

Leksaker, Nautica/Technica

Rum 7, Hylla 8

Lokomobil 1900-talets början

Budhistorik (8 bud)
4896429
4896426
1 700
4896425
1 400
4896424
1 300
4881306

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.