Lanternor

643571

LANTERNOR, 2 st., 1900-talets början, bemålat plått, märkta, fotogenbrännare, rött resp klart glas, höjd ca 47 cm

Slitage

Diverse, Nautica/Technica

Rum 7, Hylla 5

Lanternor

Budhistorik (5 bud)
4898328
950
4897033
900
4895072
850
4887512
4885528
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.