Kustlandskap med kvinnofigur oljemålning

643576

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Kustlanskap med kvinnofigur, signerad Miller, olja på duk, ca 50x60 cm

Tavelvagn 2

Budhistorik (12 bud)
4883121
3 200
4898740
4883121
2 800
4891226
2 600
4883121
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.