Vaxdocka

643619

VAXDOCKA, 1920/30-tal, liggande modell med solhatt, längd ca 26 cm

Skador

Diverse

Vaxdocka

Budhistorik (14 bud)
4899048
1 700
4898854
1 600
4890948
4884279
1 400
4883789
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.