Bordslampa

643650

BORDSLAMPA, 1950-tal, lackerad och förkromad metall, höjd ca 45 cm

Smärre slitage, funktionen garanteras ej

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Bordslampa

Budhistorik (7 bud)
4903301
4903300
2 800
4903298
4903294
4902752
700

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.