Ljusplåtar

643693

LJUSPLÅTAR, 1 par, 1900-talets senare hälft, TM Insjön, mässing, ciselerad dekor, för 2 elektrifierade ljuspunkter vardera, höjd ca 52 cm

Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Vägglampor

Hylla 2

Ljusplåtar

Budhistorik (15 bud)
4906597
4906596
950
4906595
900
4906594
850
4906593

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.