Ivar Åhlénius-Björk gips

643775

IVAR ÅLÉNIUS-BJÖRK (1905-1978): Sittande modell, monogramsignerad IÅB, bemålad gips, höjd ca 44 cm

Smärre skador

Konst, Skulpturer

Rum 7

Ivar Åhlénius-Björk gips

Budhistorik (10 bud)
4898802
4898800
1 900
4891289
1 800
4891286
1 700
4891285
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.