Golvlampor Hemi

643792

GOLVLAMPOR, 1 par, "Hemi klot", 1970-tal, mässing, höjd 129 cm

Smärre slitage. Ej funktionstestade.

Belysning, Golvlampor

Rum 16

Golvlampor Hemi

Budhistorik (27 bud)
4899073
4899070
4899066
1 900
4899065
1 800
4899061
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.