Lykta

643821

TAKLYKTA, stomme av metall, 1920-tal, total höjd ca 80 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

Belysning, Taklampor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Lykta

Budhistorik (29 bud)
4896460
2 800
4913602
2 600
4896460
2 400
4913600
4896460

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.