Kammarlås 1700-tal

643823

KAMMARLÅS, 3 st, 1700-tal, varav en med nattregel, en med öppningsregel, smide, 2 med nyckel, ca 13x9 cm

Åldersrelaterat slitage

Diverse, Metall, Allmoge

Kammarlås 1700-tal

Budhistorik (2 bud)

4894922
4894852
700

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.