Takkrona 1800-tal

643826

TAKKRONA, 1800-tal, stomme i gulmetall, elektrifierad med tre ljusarmar, höjd ca 120 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

Slitage, prismor kan saknas

Belysning, Ljuskronor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Takkrona 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
4910425
2 800
4914186
2 600
4910425
2 400
4909515
4909515
1 900

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.