Takampel empirestil

643838

TAKAMPEL, 1800-tal, empirestil, för 3 ljus, diameter med ljusarmar ca 55 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

slitage

Belysning, Taklampor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Takampel empirestil

Budhistorik (1 bud)

4912633
2019-05-21 07:05:27

2019-05-21 kl 14:16
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.