Poul Henningsen taklampa PH-5

643844

POUL HENNINGSEN, taklampa, "PH-5", Louis Poulsen, Danmark, skärmar i vit plåt, diameter ca 50 cm

Skev skärm, repor, slitage

Belysning, Taklampor, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Poul Henningsen taklampa  PH-5

Budhistorik (14 bud)
4914346
950
4914341
900
4914328
850
4914340
850
4914328

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.