Emil Zoir oljemålning

643845

EMIL ZOIR (1861-1936), Gårdsmotiv med två äldre kvinnor, signerad och daterad Emil Zoir 1915, olja på duk, 82x100 cm

Rum 9

Emil Zoir oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4898702
4897670
750
4891690
500
4890472
4884381

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.