Byrå teak

644126

BYRÅ, 1900-talets mitt, teak, 6 lådor. höjd ca 106, 79x39

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Byrå teak

Budhistorik (8 bud)
4889341
3 200
4888348
4889338
2 800
4888348
4888228
1 600

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.