Ljuskorna sengustaviansk

644223

LJUSKRONA, 1900-talets slut, gustaviansk/blandstil, förgylld mässingsstomme, behängd med olikslipade prismor, höjd inkl kedja ca 90 cm, medföljer 5 ljusmanschetter i gulmetall samt 3 extraprismor

SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Ljuskronor

Rum 15

Ljuskorna sengustaviansk

Budhistorik (17 bud)
4906108
1 600
4902715
4902715
4905608
4902715
950

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.