Urnor ett par saltglaserade

644234

URNOR, 1 par, 1900-talets senare del, saltglaserade, 30L, höjd ca 41, diameter 37 cm

Ett handtag med nagg, bruksslitage

Diverse, Keramik/Porslin

Makadamgatan 11, Helsingborg

Urnor ett par saltglaserade

Budhistorik (11 bud)
4899826
1 800
4899666
1 700
4899825
1 700
4899666
1 600
4899247

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 193 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.