Bordslampor i onyx

644250

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-tal, onyx och mässing, höjd 58 cm

En med glapp, skärmskador

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 4

Bordslampor i onyx

Budhistorik

2019-05-25 kl 20:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.