Nordiska Kompaniet stolar

644404

NORDISKA KOMPANIET, stolar, 6 st., 1900-talets mitt, designår 1943, betsat björk, sitser klädda i vit tyg, brickmärkta R44923, sitthöjd ca 50 cm

Bruksslitage, märken, fläckar, senare klädsel

Möbler, Stolar

Hylla 10

Nordiska Kompaniet stolar

Budhistorik (3 bud)

4899683
4899648
4897677

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.