Ljusstakar Frankrike

644420

LJUSSTRAKAR, 1 par, Frankrike, 1800-tal, empirestil, förgylld brons, skaften med dekor av kvinnofigurer, höjd ca 26 cm

Diverse, Belysning

Kundcenter

Ljusstakar Frankrike

Budhistorik (8 bud)
4908944
12 000
4908882
11 000
4904627
10 500
4898570
10 000
4891288
7 800

Slutpris SEK:
12 000
1 145 EUR, 1 288 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.