Bordslampor Frankrike

644427

BORDSLAMPOR, 1 par, Frankrike, 1800-tal, empirestil, förgylld och patinerad brons, höjd inkl skärm ca 76 cm

Omarbetade

Belysning, Bordslampor, Diverse

Kundcenter

Bordslampor Frankrike

Budhistorik (5 bud)
4909210
7 600
4903734
6 000
4901797
4 400
4890473
2 400
4889879

Slutpris SEK:
7 600
725 EUR, 815 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.