Ram 1800-tal

644456

RAM, 1800-tal, förgylld, yttermått ca 49x56 cm, innermått ca 31,5x39 cm

Smärre skador

Diverse, Konst

Rum 13

Ram 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
4899808
650
4899541
600
4899806
600
4899541
550
4899466
500

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.