Josefina Holmlund

644472

JOSEFINA HOLMLUND (1827-1905): Vy från Dalälven, olja på duk, signerad ca 38x58 cm.

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Josefina Holmlund

Budhistorik (11 bud)
4899861
4899859
3 800
4899856
3 600
4899850
3 400
4899853
3 200

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.