Lennart Jirlow färglitografi

644512

LENNART JIRLOW (född 1936): Trädgård, signerad L. Jirlow, numrerad 86/310, färglitografi, blindstämplad Mourlot, ca 45x56 cm

Fack 27

Lennart Jirlow färglitografi

Budhistorik (13 bud)
4899803
4899004
4899622
4899004
1 800
4898699
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.