Bordslampa 50-tal

644606

BORDSLAMPA, röd och vitlackerad metall, 1950-tal, höjd ca 29 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Baltzarsgatan 6, Malmö

Bordslampa 50-tal

Budhistorik (3 bud)

4913689
4909951
4906483

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.