Violin Nicolaus Bernhardt samt stråke Arthur Toma

644643

VIOLIN, etiketterad The Nicolaus Bernhardt Violin fecit saxony , fil anno 1891", daterad 1891, längd 59, lådans längd 35,2 cm, STRÅKE Arthur Toma, längd 74 cm, vikt 58 gram, medföljande modernt fodral

Bruksslitage

Nautica/Technica, Diverse

Budhistorik (8 bud)
4892308
5 200
4889895
4 800
4889842
3 400
4888061
3 200
4885482

Slutpris SEK:
5 200
496 EUR, 558 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.