Ljuskrona allmoge 1800-tal

644653

LJUSKRONA, allmoge, 1800-tal, 8 ljusarmar, trä och smide, höjd ca 30, diameter 38 cm

Slitage

Belysning, Taklampor, Allmoge

Makadamgatan 11, Helsingborg

Ljuskrona allmoge 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

4904661
4888721

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.