Hans Agne Jakobsson taklampor 3 st

644692

HANS AGNE JAKOBSSON, taklampor 3 st, 1900-talets andra hälft, Markaryd, glas med gröna fransar, etikettmärkta, höjd ca 30, diameter 33 cm

Ej funktionstestade, bruksslitage

Belysning, Taklampor, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (18 bud)
4905906
4 600
4905911
4 400
4905906
4 200
4905909
4905906
3 800

Slutpris SEK:
4 600
439 EUR, 494 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.