Hans Agne Jakobsson vägglampor 3 st

644698

HANS AGNE JAKOBSSON, "V 149", vägglampor 3 st, Markaryd, 1900-talets andra hälft, etikettmärkta, mässing och glas, höjd ca 23 cm

Anlupen mässing, mindre nagg på glaskanter

Belysning, Vägglampor, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (18 bud)
4900725
4897741
4898694
4897741
950
4898693
900

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.