Ljusstakar silver Olof Robert Lundgren Åbo

644817

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, senempire, dekor med eklöv, lösa ljusmanchetter, stämplade Olof Robert Lundgren, Åbo 1854, höjd 22 cm

Mindre skador och bristningar

Silver, Belysning

Budhistorik (8 bud)
4905204
2 400
4900934
4899969
4896199
1 700
4889420

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.