Taklampor

644823

TAKARMATUR, 1 par, 1900-talets slut, förgylld stomme, behängd med prismor, höjd ca 30, diameter 42 cm

Belysning, Taklampor

Rum 22

Taklampor

Budhistorik (16 bud)
4905598
1 700
4905597
1 600
4905350
4905587
4905350
1 400

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.