Takarmatur, tillverkad av Nils G Hanssons

644872

TAKARMATUR, 1950-tal, stomme i mässing, 8 armar, glaskupor i frostat opalglas, höjd ca 70, diameter 54

Proveniens:
Nils G Hanssons Armatur & Metallverkstad

Saknar stoppskruv, saknar 2 glaskupor ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor

Rum 15

Budhistorik

2019-05-19 kl 19:16
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.