Bordslampa 1900-tal

644876

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing med rödmålad metall, höjd ink skärm ca 72 cm

Mässing med mindre slitage

Belysning, Bordslampor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Bordslampa 1900-tal

Budhistorik (5 bud)
4907272
550
4913241
500
4907272
4911256
4907272

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.